توجه ! ... این سامانه آزمایشی بوده و هیچگونه رزروی انجام نمی شود.

در هر ساعت از شبانه روز اماده پاسخگویی به شما هستیم.

برای جستجوی اقامتگاه ها باید در پنجره نوع مرکز را انتخاب کنیم سپس شهر مورد نظر را انتخاب و تاریخ را مشخص و بر روی کلید جستجو کلیک کنید. در صورت نیاز به تغییر مواردی که در قسمت جستجو وارد کرده‌اید در هر صفحه می‌توانید از منوی بالا برای تغییر در مقادیر وارد شده، استفاده فرمایید.
آسان گشت سایت رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه است. می‌توانید با دسترسی به بانکی از اطلاعات هتل‌های ایران، اعم از قیمت، مشخصات و موقعیت جغرافیایی در کوتاه‌ترین زمان، بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب را انجام دهید. همکاران ما در آسان گشت بصورت شبانه روزی پشتیبان رزرو شما خواهند بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در زمینه رزرو هتل‌ و اقامتگاه، شما را همراهی ‌کنند. با رزرو محل اقامت خود در آسان گشت، با اطمینان سفر کنید.
بله، تنها با اعلام نام یکی از مسافرین به عنوان سرپرست می‌توان رزرو اقامتگاه مورد نظر را انجام داد.
هر فرد می‌تواند محل اقامتگاه خود را انتخاب کرده و با وارد کردن تاریخ رفت و برگشت یا مدت اقامت خود و کلیک بر روی کلید رزرو، در لیست مسافرین هتل قرار بگیرد. در صورت پرداخت هزینه اقامتگاه و دریافت واچر، رزرو اقامتگاه قطعی خواهد شد.
در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان رزرو با همکاران واحد پشتیبانی آسان گشت (با شماره تلفن تلفن: 33055-024 یا 09352172999) تماس حاصل فرمایید.
بله، در زمان رزرو مبلغی که نمایش داده می‌شود، کل هزینه‌ای است که باید پرداخت شود.
بله، در صورت تغییر قیمت از سوی هتل، قیمت مندرج بر روی سایت تغییر پیدا خواهد کرد. این تغییر بر اساس تغییر فصل صورت می‌پذیرد. صنعت توریسم در شهرهای مختلف طبق تغییرات آب و هوایی‌شان، تغییر می‌کند. در واقع اقامت در این شهرها در فصول مختلف، دارای قیمت‌های متفاوتی است.
رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را “واچر” می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون آسان گشت صادر می‌گردد و در اختیار رزرو‌کننده قرار خواهد گرفت.
در صورت مشاهده خطای پرداخت ناموفق از سوی درگاه بانک تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ پرداختی به حساب مسافر بازخواهد گشت. در صورت رویت هرگونه مشکل و مغایرت می‌توان با مراجعه به بانک صادرکننده کارت بانکی، مشکل را پیگیری کرد.
برای ورود به محل اقامت مدارکی نظیر شناسنامه و کارت ملی لازم بوده و برای افراد متاهل همراه داشتن شناسنامه الزامی است.
برای حل این مشکل باید با رزرواسیون اقامتگاه هماهنگ شود تا در صورت خالی بودن اقامتگاه و پرداخت هزینه اضافی از اتاق مورد نظراستفاده گردد.
آسان گشت برای نظرات مسافرین گرامی ارزش ویژه‌ای قائل بوده و در صورت مطابقت با “قوانین درج نظرات” آن‌ها را برای دیگر مسافرین به نمایش می‌گذارد. آسان گشت تصمیم دارد تا تجربه دیگر مسافران را برای کاربران سایت بازگو کند تا مطابق انتظارشان اقامتگاه مناسبی را انتخاب کنند.
کد رزرو آنلاین آسان گشت، شماره‌ای یکتا و خاص است که در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال می‌توان با اعلام آن کد به واحد پشتیبانی اطلاعات لازم در رابطه با پیگیری رزرو و مواردی از این قبیل را به این واحد انتقال داد و در کمترین زمان پاسخ صحیحی دریافت کرد.
در صورت عضویت در خبرنامه سایت آسان گشت می‌توانید به راحتی از اخبار و پیشنهاد های شگفت انگیز با خبر شوید.
با در نظر گرفتن تعداد بالای رزرو سالیانه و بستن قرارداد با بهترین نرخ‌ها باعث شده تا قیمت رزرو هتل بر روی سایت آسان گشت نسبت به قیمت برد هتل‌ها کم‌تر و ارزان‌تر ارائه شود. سایت آسان گشت میزان کارمزد خود را کم کرده است تا قیمت مندرج بر روی سایت نسبت به سایر رقبا هم کاهش یابد.
برای تغییر مشخصات مسافرین می‌توان با بخش پشتیبانی هماهنگی لازم انجام شود ولی برای تغییر تاریخ اسکان یا اقامتگاه مورد نظر لازم است رزرو پیشین کنسل گردد و رزرو جدیدی ثبت شود.
هر فرد با مراجعه به بخش لیست سفارشات در قسمت کاربری خود، پیشینه سفارشات خود را می‌تواند مشاهده کند. در صورت نداشتن رمز عبور یا فراموش کردن نام کاربری، با بخش پشتیبانی تماس حاصل کرده و با اعلام کد ملی مسافران می‌توان واچر خود را دوباره دریافت کرد.
واحد پشتیبانی سایت آسان گشت در ساعات کاری به صورت آنلاین و در زمان های غیر کاری موارد بررسی و در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان پاسخ داده خواهد شد.
در صورت وجود هر گونه ملاحظات خاص و ویژه در خصوص شرایط استقبال، اتاق و… مسافران گرامی می‌توانند در این قسمت به آن اشاره کنند تا همکاران آسان گشت به اقامتگاه مورد نظر انتقال دهند.
این شمارنده زمان مورد نیاز برای پیگیری و تماس همکاران واحد پشتیبانی با مسافر را نشان می‌دهد.
در صورت اتمام زمان اعلام شده و عدم پرداخت، کاربر می‌تواند با انتخاب گزینه بررسی مجدد روند سفارش را دوباره به جریان بیاندازد.
در زمانی که اقامتگاه مورد نظر ظرفیت خالی نداشته باشد، همکاران پشتیبانی ما با کاربر تماس حاصل خواهند کرد. در این زمان برای تغییر محل اقامت می‌توان از گزینه تغییر سفارش استفاده کرد تا به صفحه جست و جو باز گردند.
عدم هماهنگی مسئولین رزرواسیون اقامتگاه ها در اعلام ظرفیت و تعیین تعداد اتاق های موجود هتل و اقامتگاه ها در تاریخ مورد نظر – اعلام موارد خاص نظیر خرابی ها و مشکلات تاسیسات در زمان قطعی کردن رزرو – قرار گرفتن رزرو در بازه های پیک و ایجاد مشکل در جدول ظرفیت رزرو هتل؛ به این معنا که ممکن است مسافر در ایام تعطیلی سه روزه ، برای دو روز رزرو ثبت نماید و هتل فقط رزروهای سه روزه را تایید نماید. – اعلام حداقل روزهای رزرو توسط اقامتگاه در زمان قطعی نمودن؛ به عنوان مثال فقط رزروهایی با حداقل سه شب اقامت را
اطلاعاتی که بر روی سایت قرار داده شده، توسط کارشناسانی متخصص جمع آوری و تدوین شده اند. این اطلاعات از سمت هتل‌ و اقامتگاه‌ها اعلام شده و قابل استناد است.
کاربران محترم می‌توانند با وارد کردن ایمیل، شماره تماس و رمزی اختصاصی برای ورود به بخش کاربری خود در سایت عضو شوند و در هر زمان برای رزرو اقامتگاه مورد نظر، از همان نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سایت استفاده کنند.