توجه ! ... این سامانه آزمایشی بوده و هیچگونه رزروی انجام نمی شود.

در هر ساعت از شبانه روز اماده پاسخگویی به شما هستیم.

عارف خرقانی  

ورود 1399/09/04 | خروج 1399/09/05 | 1 شب   تغییر تاریخ

آدرس: استان سمنان شهرستان شاهرود روستای قلعه نو خرقان محله قنات سیاه

لیست قیمتها

 • تعداد اتاق/نفر
  قیمت 1 شب
  نوع اتاق / ظرفیت اتاق/ خدمات اتاق
 • هر شب ارزانترین 1,200,000 ریال
  1 شب جمع کل 1,200,000 ریال
  اتاق 2 نفره
  صبحانه
 • هر شب ارزانترین 2,000,000 ریال
  1 شب جمع کل 2,000,000 ریال
  اتاق 3 نفره
  صبحانه حمام سرویس بهداشتی ایرانی
 • هر شب ارزانترین 3,800,000 ریال
  1 شب جمع کل 3,800,000 ریال
  اتاق 6 نفره
  صبحانه حمام سرویس بهداشتی ایرانی
 • هر شب ارزانترین 4,800,000 ریال
  1 شب جمع کل 4,800,000 ریال
  اتاق 8 نفره
  صبحانه حمام سرویس بهداشتی ایرانی

بررسی اجمالی از اقامتگاه

اقامتگاه بوم گردی عارف خرقانی

اقامتگاه بوم گردی عارف خرقانی در روستای خرقان، شهر شاهرود، استان سمنان قرار دارد. این اقامتگاه داخل باغ و به فاصله یک کیلومتری از روستای خرقان ساخته شده است. شما می توانید با اقامت در این اقمتگاه از بافت تاریخی روستای خرقان به راحتی دیدن کنید و از طبیعت دست نخورده ی روستا نهایت لذت را ببرید.

روستای خرقان به دلیل کوهستانی بودن دارای چشم اندازه هایی طبیعی و دیدنی است که اگر در فصل مناسب به این منطقه سفر کنید، از سفر خود نهایت را خواهید برد. شما گردشگران همچنین می توانید از محوطه پرورش حیوانات محلی نظیر غاز، اردک و گوسفند و استخر پرورش ماهی که در باغ اقامتگاه ساخته شده است، دیدن نمایید.

بوم گردی عارف خرقانی ظرفیت اسکان 20 گردشگر را دارد و شامل یک باب اتاق 20 متری، یک باب اتاق 36 متری، یک باب اتاق 10 متری و یک باب اتاق 12 متری است. گفتنی تمامی اتاق های این مجموعه دارای حمام و سرویس بهداشتی مجزا می باشد.

همچنین یک رستوران در این اقامتگاه ارائه دهنده انواع غذاهای محلی منطقه است که با همگی با مواد اولیه بومی و ارکانیگ تهیه و طبخ می شوند، را سفارش دهند و از طعم و عطر بی نظیر ان ها لذت ببرند. سبزی پلو ته چین، انواع ته چین، خورشت اسفناج گردو، خورش کرفس با گردو، زردک پلو، کوکو سبزی، سوپ شیر محلی، آش رشته و میرزا قاسمی از جمله غذاهای موجود در منوی رستوران اقامتگاه عارف خرقانی می باشد.

 

 

لازم است بدانید

اتاق 2 نفره برای هر شب در ایام عادی همراه با صبحانه 120000 تومان و در ایام پیک 140000 تومان است. وعده های نهار و شام نیز به سفارش مشتری به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

خدمات

از جمله دیگر خدمات و امکانات ارائه شده در این اقامتگاه می توان به پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، وسایل گرمایشی شامل پتو و ...، راهنمای تورهای گردشگری، سیستم های گرمایشی نظیر بخاری گازی، کرسی و شومینه هیزمی اشاره کرد. گفتنی است پارگینگ اختصاصی اقامتگاه داخل باغ قرار دارد و گرشگران می توانند خودرو های خود را داخل باغ پارک نمایند.

امکانات

امکانات و ویژگی های این اقامتگاه

نظرات

نظری ثبت نشده است

برای ارسال نظر باید ابتدا وارد شوید